Live Scores

Fotball eFotball - Battle - 8 min. spilletid 02' Chelsea (WBoy) Esports 0-0 Man Utd (DaVa) Esports
Fotball eFotball - Battle - 8 min. spilletid 02' Man City (dm1trena) Esports 0-0 Tottenham (Rus_1995_LAN) Esports
Fotball eFotball - Battle - 8 min. spilletid 03' Al Hilal (Taz) Esports 1-1 Al Shabab (DrDuca) Esports
Fotball eFotball - Battle - 8 min. spilletid 03' Shanghai Port (Rodja) Esports 0-1 Shandong Taishan (Djole42) Esports
Fotball Esoccer GT Leagues – 12 mins play 04' Sevilla (Moic) Esports 1-1 Roma (Nazario) Esports
Fotball Esoccer GT Leagues – 12 mins play 04' Arsenal (Mars) Esports 0-0 Sporting (Cliff) Esports
Fotball India - I-League 05' [4] Trau FC 0-0 Sreenidi Deccan [1]
Fotball eFotball - Live Arena - 10 min. spilletid 09' Chelsea (stdm) Esports 2-2 Juventus (k1w1Q) Esports
Fotball eFotball - Live Arena - 10 min. spilletid 09' Inter (zohan) Esports 2-1 A.Madrid (Ganger_29) Esports
Fotball Indonesia - Liga 3 28' Perslutim Luwu Timur 1-0 Persipangkep Pangkep
Basketball eBasketball - H2H - GG League - 4x5 min. 1 - 01:43 MEM Grizzlies (HOGGY) Esports 11-10 BKN Nets (SOUL) Esports
Basketball eBasketball - Battle - 4x5 minutter 2 - 05:00 CLE Cavaliers (Andrik) Esports 10-18 MEM Grizzlies (ViTOR) Esports
Basketball eBasketball - Battle - 4x5 minutter 2 - 02:30 POR Trail Blazers (Moody) Esports 28-29 MIN Timberwolves (RINT) Esports
Basketball eBasketball - Battle - 4x5 minutter 2 - 01:35 CLE Cavaliers (yangrainmaker) Esports 20-25 MIA Heat (OldJhin) Esports
Basketball eBasketball - H2H - GG League - 4x5 min. 3 - 04:57 LA Lakers (DOUBLEFOUR) Esports 34-28 MEM Grizzlies (TCB) Esports
Basketball eBasketball - H2H - GG League - 4x5 min. 4 - 04:27 GS Warriors (AM) Esports 41-44 BKN Nets (THA KID) Esports
Basketball Kina - NBL 3 - 04:46 Shijiazhuang Xianglan 46-95 Shaanxi Xinda
Volleyball Filippinene - PVL - Kvinner PLDT kvinner 20-23 F2 Logistics kvinner
Tennis Challenger Vilnius 0-0 [175] Liam Broady 0-0 Mats Moraing [283]
Tennis Challenger Vilnius Ergi Kirkin 0-0 Mats Rosenkranz
Tennis UTR Pro Dubai Savriyan Danilov 0-1 Ishaque Eqbal
Tennis ITF M15 Sharm El Sheikh 0-0 Yeongseok Jeong 6-1,0-0 Jesse De Jager
Tennis ITF M15 Sharm El Sheikh 15-15 Maxim Zhukov 2-5 Luca Fantini
Tennis ITF M15 Sharm El Sheikh 40-A Ji Hoon Son 1-4 Sergei Pogosian
Tennis ITF M15 Sharm El Sheikh 0-0 Nathan Seateun 4-3 Roland Stuurman
Tennis UTR Pro Dubai 40-0 Hugo Pierre 6-0,2-0 Michalis Sakellaridis
Tennis UTR Pro Blagoevgrad - Kvinner Zinovia Vaneva 4-4 Ioana Gaspar
Tennis ITF W15 Sharm El Sheikh 0-0 Sabina Dadaciu 6-5 Yujiao Che
Tennis ITF W15 Sharm El Sheikh 40-30 Elizaveta Shebekina 1-6,1-1 Evgeniya Burdina
Tennis ITF W15 Sharm El Sheikh 40-A Sara Milanese 1-6,1-0 Aruzhan Sagandikova
Tennis UTR Pro Blagoevgrad - Kvinner 0-40 Nadia Rawson 6-3,0-2 Nina Ugrelidze
Tennis UTR Pro Dubai 0-15 Johann Willems 6-4,4-6,0-1 Garv Bahl
Galopp JPN Funabashi 02/07 09:50 løp - Funabashi View
Galopp JPN Funabashi 02/07 09:15 løp - Funabashi View
Galopp Hyderabad 02/07 08:50 Hyderabad (4. løp) View
Galopp JPN Funabashi 02/07 08:40 løp - Funabashi View
Galopp JPN Funabashi 02/06 10:00 løp - Funabashi View
Galopp JPN Funabashi 02/06 09:25 løp - Funabashi View
Galopp JPN Funabashi 02/06 08:50 løp - Funabashi View
Cricket Cricket 02/07 07:30 Chattogram Challengers 63/5 Dhaka Dominators
Greyhound AUS Casino 02/07 09:08 løp - Casino View
Greyhound AUS Casino 02/07 08:48 løp - Casino View
Greyhound AUS Warragul 02/07 08:45 løp - Warragul View
Greyhound AUS Gosford 02/07 08:38 løp - Gosford View
Greyhound AUS Townsville 02/07 08:35 løp - Townsville View
Bowls Bowls Grand Prix 2023 02/07 08:00 Wayne Willgress 0-1 Perry Martin
Landhockey Indoor Hockey World Cup Women Tirsdag 02/07 07:40 USA kvinner USA kvinner 2-2 Sør-Afrika kvinner Sør-Afrika kvinner
Bordtennis Setka Cup Kyrylo Yurchenko 2-2 Nazar Danyliuk
Bordtennis Setka Cup 12-10 Serhii Semenets 0-0 Kostiantyn Klymenko
Bordtennis Setka Cup Serhii Maliuk 0-0 Oleksandr Lyman
Bordtennis Tsjekkia - Liga Pro Ondrej Pros 0-0 Adolf Sejstal
Bordtennis Tsjekkia - Liga Pro 9-11 Jiri Rezab 3-4 Ondrej Paril
Bordtennis TT Elite Series Damian Swierczek 6-6 Szymon Twardowski
Bordtennis TT Cup Filip Kopecky 6-1 Petr Chlumsky
Bordtennis Setka Cup Ivan Kryvyi 11-12 Mykhailo Hlaholev
Bordtennis Setka Cup 11-4,5-11,11-9 Ihor Emets 3-2 Dmytro Kunchurov
Bordtennis TT Cup 11-8,12-10,6-11,4-11 Michal Nemec 0-0 Jaroslav Zamyslicky
Bordtennis TT Elite Series 5-11,11-3,5-11,11-7 Maksymilian Miastowski 3-2 Filip Mlynarski
Bordtennis TT Cup 9-11,11-8,6-11 Vincent Oberle 9-9 Stanislav Kruti
Bordtennis Setka Cup Lukas Adam 3-1 Josef Chalupa
Bordtennis Challenger Series TT David Reitspies 9-9 Dennis Klein
Bordtennis TT Star Series Felipe Olivares 8-9 Patrik Klos
Bordtennis WTT Contender Amman - Kvinner - Kval 2023 11-8,11-4 Adina Diaconu 11-7 Gaia Monfardini
Bordtennis WTT Contender Amman - Kvinner - Kval 2023 10-12 Sibel Altinkaya 5-1 Charlotte Carey
Bordtennis TT Elite Series 11-5,11-13,5-11,11-2 Maksymilian Miastowski 0-0 Filip Mlynarski
Bordtennis Setka Cup 5-11,9-11,11-6 Kyrylo Yurchenko 0-0 Nazar Danyliuk
Vannpolo Vannpolokamper 4 - 00:38 Naft Omideh 18-10 Naft o Gas Gachsaran
E-sport LOL - LCO Split1 17:16 Pentanet.GG 0-0 Team Bliss