Bordtennis |
TT Elite Series |
05/23 07:05 |
Michal Minda v Krzysztof Kotyl
|
|
3-1
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/23 07:05 |
Nazarii Sydorak v Volodymyr Kuzmych
|
|
2-3
|
|
Bordtennis |
Setka Cup - Kvinner |
05/23 07:05 |
Olena Pentiuk v Alina Kurtenko
|
|
3-0
|
|
Bordtennis |
WTT Contender Taiyuan MD |
05/23 07:05 |
Ma/Cho v Chew/Chua
|
|
2-3
|
|
Fotball |
Russia Regional League |
05/23 07:00 |
Ym Torpedo v Zelenograd-2
|
|
View
|
|
Fotball |
Russia Regional League |
05/23 07:00 |
Csp Dinamo v Trudovye Reservy-2
|
|
0-4
|
|
Tennis |
ITF W15 Bucharest |
05/23 07:00 |
Emily Welker v Bianca E Barbulescu
|
|
6-4,7-6
|
|
Tennis |
ITF M15 Kursumlijska Banja |
05/23 07:00 |
Nicolas Villalon v Gabriel Donev
|
|
1-6,0-6
|
|
Tennis |
ITF M15 Kursumlijska Banja |
05/23 07:00 |
Diego A B Sanchez v Ognjen Milic
|
|
6-3,7-6
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
05/23 07:00 |
Rafal Stapor v Bartlomiej Mrugala
|
|
3-0
|
|
Tennis |
ITF W35 Kursumlijska Banja |
05/23 07:00 |
Karola Patricia Bejenaru v Radka Zelnickova
|
|
6-3,5-7,7-6
|
|
Fotball |
Ethiopia - Premier League - Kvinner |
05/23 07:00 |
Adama Ketema kvinner v Dire Dawa kvinner
|
|
2-2
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/23 07:00 |
Roman Tveritinov v Bogdan Panchenko
|
|
0-3
|
|
Beach Volleyball |
BPT Futures Battapaglia Women |
05/23 07:00 |
Hollas/Remmelg v Pavelkova/Pavelkova
|
|
View
|
|
Beach Volleyball |
BPT Futures Battapaglia Women |
05/23 07:00 |
Bianchin/Scampoli v Bisbe/Luana
|
|
2-0
|
|
Beach Volleyball |
Beach Pro Tour - Espinho - Kvinner |
05/23 07:00 |
Xue/Xia v Verge Depre/Maeder
|
|
2-1
|
|
Tennis |
ITF W35 Kursumlijska Banja |
05/23 07:00 |
Daria Kuczer v Lia Karatancheva
|
|
7-6,6-3
|
|
Bordtennis |
Challenger Series TT |
05/23 07:00 |
Lars Maier v Mykhailo Mosiuk
|
|
0-3
|
|
Tennis |
ITF M15 Kursumlijska Banja |
05/23 07:00 |
Marat Sharipov v Ignacio Parisca
|
|
6-3,6-4
|
|
Beach Volleyball |
Beach Pro Tour - Espinho - Kvinner |
05/23 07:00 |
Hughes/Cheng v Müller/Tillmann
|
|
0-2
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/23 07:00 |
Albert Sasinka v Ondrej Mezera
|
|
2-3
|
|
Bordtennis |
Tsjekkia - Liga Pro |
05/23 07:00 |
Jiri Vesely Snr v Radek Limbursky
|
|
3-2
|
|
Bordtennis |
Tsjekkia - Liga Pro |
05/23 07:00 |
Daniel Kouble v Jiri Pozarsky
|
|
0-3
|
|
Bordtennis |
Tsjekkia - Liga Pro |
05/23 07:00 |
Adolf Huttl v Jiri Stach
|
|
2-3
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/23 07:00 |
Serhii Ponomarenko v Vitalii Marushchak
|
|
3-2
|
|
Bordtennis |
TT Star Series |
05/23 07:00 |
David Reitspies v Alvaro Gainza
|
|
3-0
|
|
Volleyball |
Kirgisistan - Nasjonal liga |
05/23 07:00 |
Bishkek v VV MVD
|
|
3-0
|
|
Volleyball |
Kirgisistan - Vyschaya B |
05/23 07:00 |
Kara-Kulja v Nookat
|
|
3-0
|
|
Galopp |
JPN Urawa |
05/23 07:00 |
løp - Urawa v
|
|
View
|
|
Bordtennis |
Tsjekkia - Liga Pro |
05/23 07:00 |
Vladimir Havlicek v Marek Kostal
|
|
3-2
|
|
Tennis |
ITF W15 Bucharest |
05/23 07:00 |
Eva Maria Ionescu v Francesca Pace
|
|
6-1,7-6
|
|
Badminton |
Austrian Open - Mixed double - Kval |
05/23 07:00 |
Krumpak/Novak v Nithin H.V/Harjani
|
|
0-2
|
|
Badminton |
Austrian Open - Mixed double - Kval |
05/23 07:00 |
Andree/Rumpold v Nge/Heng
|
|
0-2
|
|
Badminton |
Austrian Open - Mixed double - Kval |
05/23 07:00 |
Low/Maisarah v Lonzaric/Krug
|
|
2-0
|
|
Badminton |
Austrian Open - Mixed double - Kval |
05/23 07:00 |
Mainaky/Fitriani v Hsu/Lin
|
|
2-0
|
|
Badminton |
Austrian Open - Mixed double - Kval |
05/23 07:00 |
Voigt/Krueger v Niederhuber/Hagspiel
|
|
0-2
|
|
Badminton |
Austrian Open - Kvinner - Kval |
05/23 07:00 |
Lina Schadegg v Vlada Ginga
|
|
View
|
|
Greyhound |
AUS Addington |
05/23 06:57 |
løp - Addington v
|
|
View
|
|
Galopp |
AUS York |
05/23 06:57 |
York (7. løp) v
|
|
View
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
05/23 06:55 |
Zdenek Dusek v Tomas Krejci
|
|
0-3
|
|
Tennis |
ITF M15 Kursumlijska Banja |
05/23 06:55 |
Seydina Andre v Aleksandar Ljubojevic
|
|
6-0,4-6,6-4
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/23 06:55 |
Denys Maltsev v Orest Melnik
|
|
3-1
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
05/23 06:55 |
Josef Braun v Kacper Petas
|
|
3-1
|
|
E-sport |
CS2 - EsportsBattle |
05/23 06:55 |
REMBAZA v Gameinside
|
|
2-0
|
|
Badminton |
Malaysia Masters - Herredouble |
05/23 06:55 |
Lu/Yang v Jin/Na
|
|
0-2
|
|
Greyhound |
AUS Warragul |
05/23 06:54 |
løp - Warragul v
|
|
View
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
05/23 06:50 |
Vojtech Hruska v Zdenek Bulin
|
|
3-2
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/23 06:50 |
Oleksandr Mytsyk v Vasiliy Smyk
|
|
3-1
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
05/23 06:50 |
Marcin Jadczyk v Damian Wederlich
|
|
3-1
|
|
Galopp |
JPN Kasamatsu |
05/23 06:50 |
løp - Kasamatsu v
|
|
View
|
|
Galopp |
AUS Rockhampton |
05/23 06:50 |
løp - Rockhampton v
|
|
View
|
|
Greyhound |
AUS Gunnedah |
05/23 06:47 |
løp - Gunnedah v
|
|
View
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
05/23 06:45 |
Arvi Tammoja v Dmitri Famin
|
|
2-3
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/23 06:45 |
Miloslav Ullman v Lukas Veigl
|
|
3-1
|
|
Bordtennis |
WTT Contender Taiyuan Women |
05/23 06:45 |
Shuhan Fan v Jihee Jeon
|
|
3-0
|
|
Badminton |
Malaysia Masters - Herredouble |
05/23 06:45 |
Sukphun/Teeraratsakul v Goh/Izzuddin
|
|
0-2
|
|
Galopp |
JPN Mombetsu |
05/23 06:45 |
løp - Mombetsu v
|
|
View
|
|
Bordtennis |
WTT Contender Taiyuan MD |
05/23 06:45 |
Ho/Wong v Kao/Chuang
|
|
3-1
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
05/23 06:40 |
Kamil Rudomina v Adrian Myszewski
|
|
3-2
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
05/23 06:40 |
Stefan Ahlstrom v Jose A Tejuelo
|
|
3-0
|
|
Galopp |
JPN Sonoda |
05/23 06:40 |
løp - Sonoda v
|
|
View
|
|
Greyhound |
AUS Warragul |
05/23 06:39 |
løp - Warragul v
|
|
View
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
05/23 06:35 |
Maciej Kolek v Pawel Gola
|
|
3-2
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/23 06:35 |
Andrii Nakliutskyi v Volodymyr Kaidakov
|
|
3-0
|
|
Bordtennis |
Setka Cup - Kvinner |
05/23 06:35 |
Yana Mykhailyk v Veronika Andryushchenko
|
|
3-1
|
|
Badminton |
Malaysia Masters - Herredouble |
05/23 06:35 |
Kim/Kim v Kjaer/Sogaard
|
|
0-2
|
|
Tennis |
ITF W50 Goyang WD |
05/23 06:35 |
Han/Park v Matsuda/Sato
|
|
6-1,7-5
|
|
Greyhound |
AUS Gunnedah |
05/23 06:32 |
løp - Gunnedah v
|
|
View
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
05/23 06:30 |
Marek Chybinski v Damian Bucko
|
|
0-3
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/23 06:30 |
Serhii Chuhai v Oleksandr Syksa
|
|
3-2
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
05/23 06:30 |
Bartosz Czerwinski v Grzegorz Felkel
|
|
1-3
|
|
Bordtennis |
Challenger Series TT |
05/23 06:30 |
Miad Lotfijanabadi v Marco Stefanidis
|
|
2-3
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/23 06:30 |
Michal Makara v Ondrej Malecek
|
|
1-3
|
|
Bordtennis |
Tsjekkia - Liga Pro |
05/23 06:30 |
Jiri Stach v Vlastimil Pszczolka
|
|
3-2
|
|
Bordtennis |
Tsjekkia - Liga Pro |
05/23 06:30 |
Radek Limbursky v Jiri Neuman
|
|
1-3
|
|
Bordtennis |
Tsjekkia - Liga Pro |
05/23 06:30 |
Jiri Pozarsky v Ales Hlawatschke
|
|
1-3
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/23 06:30 |
Vitalii Marushchak v Dmytro Yurkov
|
|
3-0
|
|
Bordtennis |
TT Star Series |
05/23 06:30 |
Hampus Soderlund v Laurens Devos
|
|
0-3
|
|
Bordtennis |
Tsjekkia - Liga Pro |
05/23 06:30 |
Marek Kostal v Josef Belovsky
|
|
3-0
|
|
Galopp |
AUS Tatura |
05/23 06:30 |
løp - Tatura v
|
|
View
|
|
Greyhound |
AUS Addington |
05/23 06:27 |
løp - Addington v
|
|
View
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/23 06:25 |
Anatolii Nikolenko v Mykola Kulynych
|
|
1-3
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
05/23 06:25 |
Jakub Folwarski v Konrad Kulpa
|
|
3-1
|
|
Galopp |
JPN Urawa |
05/23 06:25 |
løp - Urawa v
|
|
View
|
|
Badminton |
Malaysia Masters |
05/23 06:25 |
Tzu Wei Wang v Guangzu Lu
|
|
0-2
|
|
Bordtennis |
WTT Contender Taiyuan Women |
05/23 06:25 |
Jian Zeng v Mima Ito
|
|
1-3
|
|
Galopp |
AUS Hawkesbury |
05/23 06:25 |
løp - Hawkesbury v
|
|
View
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
05/23 06:20 |
Jan Spiegel v David Mutl
|
|
2-3
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/23 06:20 |
Stepan Grygorenko v Dmitriy Zaporozhets
|
|
1-3
|
|
Badminton |
Malaysia Masters - Kvinnedouble |
05/23 06:20 |
Iwanaga/Nakanishi v Hsu/Lin
|
|
2-0
|
|
Galopp |
AUS York |
05/23 06:17 |
York (7. løp) v
|
|
View
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
05/23 06:15 |
Krzysztof Kotyl v Mateusz Misiak
|
|
0-3
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
05/23 06:15 |
Johannes Kant v Dmitri Famin
|
|
3-2
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/23 06:15 |
Lukas Rulc v Dominik Horak
|
|
2-3
|
|
Bordtennis |
WTT Contender Taiyuan |
05/23 06:15 |
Jingkun Liang v Dingshuo Liu
|
|
3-0
|
|
Galopp |
JPN Kasamatsu |
05/23 06:15 |
løp - Kasamatsu v
|
|
View
|
|
Fotball |
Indonesia - Liga 3 |
05/23 06:15 |
Tornado FC Pekanbaru v Persipani Paniai
|
|
1-0
|
|
Fotball |
Indonesia - Liga 3 |
05/23 06:15 |
PSGC Ciamis v Persiku Kudus
|
|
0-3
|
|
Fotball |
Indonesia - Liga 3 |
05/23 06:15 |
Persikas Subang v PSM Madiun
|
|
2-1
|
|
Fotball |
Indonesia - Liga 3 |
05/23 06:15 |
Farmel FC v Persiba Bantul
|
|
2-2
|
|