Bordtennis |
Setka Cup |
06/04 14:30 |
Serhii Balabei v Myhailo Levytskii
|
|
3-1
|
|
Fotball |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/04 14:30 |
Bayern (Aladdin) Esports v Man City (Boris) Esports
|
|
3-3
|
|
Fotball |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/04 14:30 |
PSG (Jack) Esports v Inter (Panic) Esports
|
|
1-7
|
|
Fotball |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/04 14:30 |
Dortmund (Magdy) Esports v Bayer 04 (Nazario) Esports
|
|
5-1
|
|
Fotball |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/04 14:30 |
Bayern (General) Esports v RB Leipzig (Chemist) Esports
|
|
4-6
|
|
Fotball |
Estland - U19 League |
06/04 14:30 |
JK Nomme United U19 v Kohtla-Jarve Linnameeskond U19
|
|
12-0
|
|
Bordtennis |
Tsjekkia - Liga Pro |
06/04 14:30 |
Viktor Vejvoda v Milan Cakovsky Snr
|
|
1-3
|
|
Bordtennis |
Tsjekkia - Liga Pro |
06/04 14:30 |
Robert Koczy v Vlastimil Pszczolka
|
|
3-2
|
|
Bordtennis |
Tsjekkia - Liga Pro |
06/04 14:30 |
Jiri Ruzicka v Michal Zahradka
|
|
3-2
|
|
Bordtennis |
Tsjekkia - Liga Pro |
06/04 14:30 |
Adam Brazda v Jaroslav Cerny
|
|
1-3
|
|
E-sport |
VALORANT - VCL Turkiye |
06/04 14:30 |
Fenerbahce v S2G Esports
|
|
1-0
|
|
Cricket |
Inter-Provincial Trophy |
06/04 14:30 |
Northern Brave v Leinster Lightning
|
|
141/8(20)-142/9(20)
|
|
Cricket |
T20 World Cup |
06/04 14:30 |
England v Skottland
|
|
Abandoned
|
|
Greyhound |
Valley |
06/04 14:29 |
Valley v
|
|
View
|
|
Basketball |
eBasketball - H2H - GG League - 4x5 min. |
06/04 14:28 |
MIL Bucks (KJMR) Esports v BOS Celtics (HOGGY) Esports
|
|
57-107
|
|
Galopp |
Vaal (SA) |
06/04 14:28 |
Vaal (SA) (9. løp) v
|
|
View
|
|
Greyhound |
Monmore |
06/04 14:26 |
Monmore (14. løp) v
|
|
View
|
|
Basketball |
eBasketball - Battle - 4x5 minutter |
06/04 14:25 |
DEN Nuggets (Kole) Esports v NO Pelicans (Djapacmeister) Esports
|
|
75-79
|
|
Basketball |
eBasketball - Battle - 4x5 minutter |
06/04 14:25 |
ATL Hawks (Pakapaka) Esports v OKC Thunder (Ugren) Esports
|
|
77-72
|
|
Fotball |
Esoccer H2H GG League - 8 mins play |
06/04 14:25 |
Barcelona (ELEMENT) Esports v Liverpool (BULLFROG) Esports
|
|
3-1
|
|
Fotball |
Esoccer H2H GG League - 8 mins play |
06/04 14:25 |
Tottenham (PROPHET) Esports v Arsenal (ZT) Esports
|
|
2-2
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
06/04 14:25 |
Hryhorii Kulishov v Oleksii Shyndel
|
|
3-0
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
06/04 14:25 |
Marcin Jadczyk v Martin Olejnik
|
|
3-0
|
|
Galopp |
Saint-Cloud |
06/04 14:24 |
Saint-Cloud (8. løp) v
|
|
View
|
|
Fotball |
eFotball - Battle - 8 min. spilletid |
06/04 14:24 |
RB Leipzig (Giox) Esports v Bayer 04 (Izzy) Esports
|
|
5-2
|
|
Fotball |
eFotball - Battle - 8 min. spilletid |
06/04 14:24 |
Dortmund (Fratello) Esports v Eintracht (borees) Esports
|
|
0-0
|
|
Greyhound |
Suffolk Downs |
06/04 14:22 |
Suffolk Downs (9. løp) v
|
|
View
|
|
Tennis |
ITF W15 Maringa |
06/04 14:20 |
Cecilia Costa v Heydi Doldan
|
|
6-0,4-6,10-7
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
06/04 14:20 |
Dariusz Scigany v Maciej Lamer
|
|
3-2
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
06/04 14:20 |
Jan Hruska v Jakub Rolik
|
|
3-2
|
|
Tennis |
ITF W50 La Marsa WD |
06/04 14:20 |
Rodriguez/Sanchez v Fedorova/Pavlova
|
|
5-7,5-7
|
|
Tennis |
ITF M25 Setubal - Herredouble |
06/04 14:20 |
Hernandez/Marques v Monteiro/Portugal
|
|
7-5,7-5
|
|
Greyhound |
Romford |
06/04 14:19 |
Romford (14. løp) v
|
|
View
|
|
Fotball |
Argentina - Reserveliga |
06/04 14:17 |
CA Brown de Adrogue reserver v CA Atlanta reserver
|
|
1-2
|
|
Basketball |
eBasketball - H2H - GG League - 4x5 min. |
06/04 14:16 |
MIL Bucks (THA KID) Esports v MEM Grizzlies (SURGEON) Esports
|
|
68-72
|
|
Fotball |
eFotball - Adriatic League - 10 min. spilletid |
06/04 14:15 |
Tottenham (Iron) Esports v Liverpool (Janis) Esports
|
|
2-5
|
|
Fotball |
eFotball - Adriatic League - 10 min. spilletid |
06/04 14:15 |
Arsenal (Splinter) Esports v Man City (Juan) Esports
|
|
4-3
|
|
Fotball |
eFotball - Adriatic League - 10 min. spilletid |
06/04 14:15 |
Real Betis (Andrew) Esports v Fiorentina (Cleo) Esports
|
|
1-1
|
|
Fotball |
eFotball - Adriatic League - 10 min. spilletid |
06/04 14:15 |
Roma (Donatello) Esports v Aston Villa (Arthur) Esports
|
|
2-1
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
06/04 14:15 |
Marcin Litwiniuk v Szymon Kolasa
|
|
2-3
|
|
Tennis |
ITF M15 Grodzisk Mazowiecki MD |
06/04 14:15 |
Januchowski/Lewandowski v Kosinski/Siekanowicz
|
|
4-6,4-6
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
06/04 14:15 |
Lukas Adam v Pavel Fencl
|
|
1-3
|
|
Fotball |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/04 14:15 |
Bayern (Aladdin) Esports v PSG (Jack) Esports
|
|
2-2
|
|
Fotball |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/04 14:15 |
Real Madrid (Socrates) Esports v Inter (Panic) Esports
|
|
2-2
|
|
Fotball |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/04 14:15 |
Bayern (General) Esports v Bayer 04 (Nazario) Esports
|
|
4-2
|
|
Fotball |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/04 14:15 |
Dortmund (Magdy) Esports v VfB Stuttgart (aibothard) Esports
|
|
5-6
|
|
Galopp |
Southwell |
06/04 14:15 |
Southwell (7. løp) v
|
|
View
|
|
Greyhound |
Perry Barr |
06/04 14:13 |
Perry Barr (11. løp) v
|
|
View
|
|
Fotball |
eFotball - Battle - 8 min. spilletid |
06/04 14:12 |
Wolfsburg (Bolec) Esports v RB Leipzig (Giox) Esports
|
|
0-1
|
|
Fotball |
eFotball - Battle - 8 min. spilletid |
06/04 14:12 |
Bayer 04 (Izzy) Esports v Dortmund (Fratello) Esports
|
|
1-4
|
|
Fotball |
Esoccer H2H GG League - 8 mins play |
06/04 14:10 |
Liverpool (BULLFROG) Esports v Inter (HAZARD) Esports
|
|
3-3
|
|
Fotball |
Esoccer H2H GG League - 8 mins play |
06/04 14:10 |
Arsenal (ZT) Esports v Newcastle (RADICAL) Esports
|
|
1-1
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
06/04 14:10 |
Grzegorz Poliniewicz v Jakub Zochniak
|
|
3-0
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
06/04 14:10 |
Oleksandr Tymofeev v Sergii Skhabitskiy
|
|
0-3
|
|
Tennis |
Challenger Prostejov |
06/04 14:10 |
Valentin Royer v Dalibor Svrcina
|
|
7-6,3-6,3-6
|
|
Greyhound |
Monmore |
06/04 14:07 |
Monmore (14. løp) v
|
|
View
|
|
Basketball |
eBasketball - H2H - GG League - 4x5 min. |
06/04 14:06 |
CLE Cavaliers (SHARPSHOOTER) Esports v DAL Mavericks (VEX) Esports
|
|
73-61
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
06/04 14:05 |
Michal Szostak v Piotr Zwolinski
|
|
3-2
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
06/04 14:05 |
Roman Cherevko v Alexander Tuzhylin
|
|
2-3
|
|
Tennis |
ITF M25 Setubal - Herredouble |
06/04 14:05 |
Goncalves Ceolin/Maia v Fernandes/Silva
|
|
6-2,4-6,11-9
|
|
Tennis |
WTA Makarska |
06/04 14:05 |
Noma Noha Akugue v Polina Kudermetova
|
|
6-1,6-0
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
06/04 14:05 |
Volodymyr Plishylo v Mykhailo Kistechko
|
|
3-1
|
|
Greyhound |
Suffolk Downs |
06/04 14:03 |
Suffolk Downs (9. løp) v
|
|
View
|
|
Galopp |
Leicester |
06/04 14:03 |
Leicester (6. løp) v
|
|
View
|
|
Greyhound |
Romford |
06/04 14:01 |
Romford (14. løp) v
|
|
View
|
|
Galopp |
Vincennes |
06/04 14:00 |
Vincennes (8. løp) v
|
|
View
|
|
Fotball |
Russia Division 3 |
06/04 14:00 |
Bars Vladikavkaz v Akhmat Kurchahloy
|
|
2-0
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
06/04 14:00 |
Petr Kubat v Bohuslav Budik
|
|
1-3
|
|
Fotball |
eFotball - Battle - 8 min. spilletid |
06/04 14:00 |
Eintracht (borees) Esports v Bayer 04 (Izzy) Esports
|
|
2-2
|
|
Fotball |
eFotball - Battle - 8 min. spilletid |
06/04 14:00 |
Dortmund (Fratello) Esports v Wolfsburg (Bolec) Esports
|
|
0-0
|
|
Fotball |
eFotball - Adriatic League - 10 min. spilletid |
06/04 14:00 |
Real Betis (Andrew) Esports v Aston Villa (Arthur) Esports
|
|
2-0
|
|
Fotball |
eFotball - Adriatic League - 10 min. spilletid |
06/04 14:00 |
Roma (Donatello) Esports v Bayer 04 (Lucas) Esports
|
|
2-1
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
06/04 14:00 |
Emil Nowak v Blazej Gola
|
|
3-1
|
|
E-sport |
DOTA2 - Riyadh Masters Quals |
06/04 14:00 |
Team Secret v MOUZ
|
|
View
|
|
Fotball |
U19-landskamper |
06/04 14:00 |
Kasakhstan U19 v Aserbajdsjan U19
|
|
0-2
|
|
E-sport |
CS2 - ESEA Advanced |
06/04 14:00 |
Spirit Academy v Aurora Young Blood
|
|
1-2
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
06/04 14:00 |
Jakub Kosowski v Piotr Chodorski
|
|
2-3
|
|
Tennis |
ITF W75 Sumter |
06/04 14:00 |
Lea Ma v Maribella Zamarripa
|
|
6-0,6-3
|
|
Tennis |
ITF W75 Sumter |
06/04 14:00 |
Hiroko Kuwata v Savannah Broadus
|
|
2-6,0-6
|
|
Bordtennis |
TT Star Series |
06/04 14:00 |
Mike Hollo v Eusebio Vos
|
|
3-0
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
06/04 14:00 |
Yevhenii Honchar v Anton Tur
|
|
0-3
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
06/04 14:00 |
Serhii Kiilo v Nikita Priadko
|
|
3-0
|
|
Tennis |
ITF M15 Grodzisk Mazowiecki |
06/04 14:00 |
Kacper Zuk v Corban Crowther
|
|
6-3,7-6
|
|
Tennis |
ITF W15 Madrid - Kvinnedouble |
06/04 14:00 |
Gomez/G Vilar v Atay/Simunyu
|
|
6-7,6-1,8-10
|
|
Tennis |
ITF W15 Focsani WD |
06/04 14:00 |
Bosio/Tig v Bednarczyk/Petrache
|
|
6-2,6-2
|
|
Fotball |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/04 14:00 |
Real Madrid (Socrates) Esports v PSG (Jack) Esports
|
|
0-2
|
|
Fotball |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/04 14:00 |
Inter (Panic) Esports v Man City (Boris) Esports
|
|
4-3
|
|
Fotball |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/04 14:00 |
RB Leipzig (Chemist) Esports v VfB Stuttgart (aibothard) Esports
|
|
4-3
|
|
Fotball |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/04 14:00 |
Dortmund (Magdy) Esports v Bayern (General) Esports
|
|
2-0
|
|
Bordtennis |
Tsjekkia - Liga Pro |
06/04 14:00 |
Jan Manhal Jnr v Tomas Beran 2000
|
|
3-2
|
|
Bordtennis |
Tsjekkia - Liga Pro |
06/04 14:00 |
Martin Jaksa v Jiri Stach
|
|
1-3
|
|
Bordtennis |
Tsjekkia - Liga Pro |
06/04 14:00 |
Michal Jezek v Martin Huk
|
|
3-1
|
|
Bordtennis |
Tsjekkia - Liga Pro |
06/04 14:00 |
Jiri Louda v Marek Sedlak
|
|
1-3
|
|
Håndball |
Kuwait - Liga |
06/04 14:00 |
Al Fahaheel v Al Nasar
|
|
30-30
|
|
E-sport |
CS2 - CCT Europe Series 5 |
06/04 14:00 |
Passion UA v Illuminar Gaming
|
|
2-1
|
|
E-sport |
LOL - Hitpoint Masters Summer |
06/04 14:00 |
Parakeet Gaming v GLORE
|
|
1-0
|
|
Fotball |
EM-kval - Kvinner |
06/04 14:00 |
Kasakhstan kvinner v Armenia kvinner
|
|
4-1
|
|
Fotball |
EM-kval - Kvinner |
06/04 14:00 |
Bosnia-Hercegovina kvinner v Malta kvinner
|
|
2-1
|
|
Fotball |
EM-kval - Kvinner |
06/04 14:00 |
Israel kvinner v Skottland kvinner
|
|
0-5
|
|
Basketball |
eBasketball - H2H - GG League - 4x5 min. |
06/04 13:56 |
MIL Bucks (KJMR) Esports v MEM Grizzlies (AM) Esports
|
|
66-61
|
|