Date | R | Hjemme v Borte | - |
09/19 17:40 |
26 |
[63] Ricardas Berankis v Andrey Rublev
[38] |
4-6,7-6,1-6
|
09/19 16:00 |
26 |
[4] Daniil Medvedev v Evgeny Donskoy
[118] |
7-5,6-3
|
09/19 14:00 |
26 |
[64] Joao Sousa v Karen Khachanov
[9] |
7-6,6-4
|
09/19 12:45 |
26 |
[13] Matteo Berrettini v Roberto Carballes Baena
[77] |
6-1,6-2
|
09/19 12:00 |
26 |
[60] Casper Ruud v Salvatore Caruso
[114] |
6-3,6-4
|
09/19 10:00 |
26 |
[66] Marton Fucsovics v Borna Coric
[15] |
Retired
|
09/18 17:50 |
26 |
[119] Egor Gerasimov v Adrian Mannarino
[59] |
6-3,6-1
|
09/18 15:30 |
25 |
[60] Casper Ruud v Alexander Bublik
[70] |
6-7,6-4,6-2
|
09/18 13:20 |
26 |
[57] Mikhail Kukushkin v Damir Dzumhur
[86] |
7-6,6-2
|
09/18 12:45 |
25 |
[114] Salvatore Caruso v Thomas Fabbiano
[92] |
2-6,6-3,6-3
|
09/18 11:30 |
25 |
[197] Alexey Vatutin v Marton Fucsovics
[66] |
5-7,1-6
|
09/18 10:00 |
25 |
[64] Joao Sousa v Jozef Kovalik
[206] |
6-2,6-3
|
09/17 15:30 |
25 |
[135] Ilya Ivashka v Andrey Rublev
[38] |
6-4,0-6,4-6
|
09/17 15:25 |
25 |
[146] Dudi Sela v Ricardas Berankis
[63] |
3-6,0-6
|
09/17 14:05 |
25 |
[118] Evgeny Donskoy v Matteo Viola
[218] |
6-2,6-1
|
09/17 12:25 |
25 |
[145] Lukas Rosol v Egor Gerasimov
[119] |
5-7,2-6
|
09/17 12:15 |
25 |
[77] Roberto Carballes Baena v Martin Klizan
[90] |
6-2,7-5
|
09/17 10:00 |
25 |
[250] Janko Tipsarevic v Damir Dzumhur
[86] |
Retired
|
09/16 14:55 |
25 |
[57] Mikhail Kukushkin v Jannik Sinner
[127] |
6-3,7-6
|
09/16 13:15 |
25 |
[80] Stefano Travaglia v Adrian Mannarino
[59] |
5-7,2-6
|
09/16 11:15 |
164 |
[125] Ernests Gulbis v Alexey Vatutin
[185] |
6-3,3-6,2-6
|
09/16 10:35 |
164 |
[119] Egor Gerasimov v Roman Safiullin
[233] |
7-5,6-7,6-4
|
09/16 10:00 |
164 |
[135] Ilya Ivashka v Matteo Viola
[204] |
6-4,6-2
|
09/16 08:00 |
164 |
[88] Damir Dzumhur v Lukas Rosol
[145] |
6-4,6-7,4-6
|
09/15 14:30 |
64 |
[217] Aleksandr Nedovyesov v Alexey Vatutin
[185] |
6-1,3-6,5-7
|
09/15 13:30 |
64 |
[119] Egor Gerasimov v Alejandro Tabilo
[240] |
6-0,6-4
|
09/15 13:00 |
64 |
[135] Ilya Ivashka v Evgenii Tiurnev
[414] |
6-1,6-2
|
09/15 12:30 |
64 |
Ernests Gulbis v Amir Weintraub
|
6-1,6-0
|
09/15 11:05 |
64 |
[233] Roman Safiullin v Konstantin Kravchuk
[332] |
6-4,6-1
|
09/15 11:00 |
64 |
Roman Safiullin v Viktor Troicki
|
Cancelled
|
**ATP St. Petersburg**
ATP St. Petersburg er en profesjonell tennisturnering for menn som spilles i St. Petersburg, Russland. Turneringen er en del av ATP Tour 250-serien og spilles innendørs på hardcourt.
**Historie**
ATP St. Petersburg ble først arrangert i 1995 som St. Petersburg Open. Turneringen har vært en del av ATP Tour 250-serien siden 2009.
**Vinnere**
Gjennom årene har ATP St. Petersburg blitt vunnet av noen av verdens beste tennisspillere, inkludert:
* Daniil Medvedev
* Marin Čilić
* Dominic Thiem
* Roberto Bautista Agut
* Ernests Gulbis
**Årets turnering**
Årets ATP St. Petersburg spilles fra 20. til 26. september 2021. Turneringen har en premiepott på 1 000 000 dollar og tiltrekker seg noen av verdens beste tennisspillere.
**Viktig informasjon**
* Sted: Sibur Arena, St. Petersburg, Russland
* Datoer: 20. - 26. september 2021
* Underlag: Hardcourt (innendørs)
* Premiepott: 1 000 000 dollar