Date | R | Hjemme v Borte | - |
11/24 12:45 |
29 |
[110] Prajnesh Gunneswaran v Elias Ymer
[132] |
2-6,5-7
|
11/23 12:50 |
28 |
[102] Radu Albot v Prajnesh Gunneswaran
[110] |
6-1,4-6,4-6
|
11/23 09:05 |
28 |
[132] Elias Ymer v Brayden Schnur
[189] |
6-3,3-6,6-3
|
11/22 15:10 |
27 |
[102] Radu Albot v Sasi Kumar Mukund
[355] |
6-3,4-6,6-1
|
11/22 13:35 |
27 |
[110] Prajnesh Gunneswaran v Aleksandr Nedovyesov
[186] |
6-4,6-4
|
11/22 10:55 |
27 |
[268] Frederico Ferreira Silva v Brayden Schnur
[189] |
6-7,6-2,5-7
|
11/22 08:30 |
27 |
[397] Sebastian Fanselow v Elias Ymer
[132] |
7-5,3-6,4-6
|
11/21 11:15 |
26 |
Prajnesh Gunneswaran v Lucas Gerch
|
6-1,6-3
|
11/21 10:30 |
26 |
[281] Nicola Kuhn v Frederico Ferreira Silva
[268] |
5-7,5-7
|
11/21 09:50 |
26 |
[189] Brayden Schnur v Arjun Kadhe
[370] |
7-5,6-2
|
11/21 09:10 |
26 |
[102] Radu Albot v Maverick Banes
[264] |
6-3,6-1
|
11/21 09:05 |
26 |
[289] Max Purcell v Sebastian Fanselow
[397] |
2-6,1-6
|
11/21 07:30 |
26 |
Ben Patael v Aleksandr Nedovyesov
|
5-7,4-6
|
11/21 07:30 |
26 |
[355] Sasi Kumar Mukund v Jay Clarke
[181] |
Retired
|
11/21 07:30 |
26 |
[278] Daniel Masur v Elias Ymer
[132] |
3-6,6-7
|
11/20 10:50 |
25 |
[370] Arjun Kadhe v Ramkumar Ramanathan
[130] |
6-3,6-2
|
11/20 09:50 |
25 |
Collin Altamirano v Lucas Gerch
|
3-6,1-6
|
11/20 09:15 |
25 |
[413] Benjamin Hassan v Frederico Ferreira Silva
[268] |
1-6,2-6
|
11/20 09:05 |
25 |
[110] Prajnesh Gunneswaran v Tsung-Hua Yang
[267] |
6-4,6-4
|
11/20 07:50 |
25 |
[186] Aleksandr Nedovyesov v Marc Polmans
[145] |
6-2,6-4
|
11/20 07:45 |
25 |
[254] Scott Griekspoor v Sebastian Fanselow
[397] |
6-3,3-6,4-6
|
11/20 07:20 |
25 |
[355] Sasi Kumar Mukund v Saketh Myneni
[265] |
6-4,7-6
|
11/20 05:30 |
25 |
[264] Maverick Banes v Francesco Vilardo
[489] |
3-6,6-4,6-1
|
11/20 05:30 |
25 |
[102] Radu Albot v Sumit Nagal
[291] |
7-5,6-2
|
11/20 05:30 |
25 |
Danilo Petrovic v Ben Patael
|
7-5,4-6,4-6
|
11/20 04:30 |
25 |
Scott Griekspoor v Yosuke Watanuki
|
Cancelled
|
11/19 11:50 |
25 |
[199] James Ward v Max Purcell
[269] |
4-6,4-6
|
11/19 10:35 |
25 |
[232] Cem Ilkel v Jay Clarke
[174] |
3-6,7-6,2-6
|
11/19 10:35 |
25 |
Manish Sureshkumar v Elias Ymer
|
4-6,1-6
|
11/19 09:15 |
25 |
[233] Brayden Schnur v Aryan Goveas
[448] |
6-3,6-4
|
Challenger Pune – tennisturnering for herrer i Pune, India
Challenger Pune er en profesjonell tennisturnering for herrespillere som spilles på hardcourtbaner i Pune, India. Turneringen er en del av Challenger Tour, den nest høyeste nivået av profesjonell tennis under ATP Tour.
Challenger Pune ble første gang arrangert i 2015, og har siden blitt arrangert hvert år. Turneringen spilles vanligvis i januar eller februar, og har en premiepott på 54 160 USD.
Noen av de bemerkelsesverdige spillerne som har vunnet Challenger Pune inkluderer:
* Ivo Karlović (2015)
* Gilles Müller (2016)
* Cameron Norrie (2017)
* Ričardas Berankis (2018)
* Jaume Munar (2019)
Challenger Pune er en populær begivenhet på tenniskalenderen, og tiltrekker seg både indiske og internasjonale spillere. Turneringen er også en viktig mulighet for unge spillere til å få erfaring og poeng som kan hjelpe dem til å kvalifisere seg til ATP Tour.