06/06 16:00 |
- |
Michle A kvinner v Meteor D kvinner
|
3-1
|
06/06 16:00 |
- |
Vysocany kvinner v Reporyje kvinner
|
3-0
|
06/05 16:00 |
- |
Malesice kvinner v Uhrineves kvinner
|
0-3
|
06/05 16:00 |
- |
TJ Loko D kvinner v Rudolfov kvinner
|
0-3
|
06/05 15:30 |
- |
VK Hradec Kralove B kvinner v TJ Jiskra Novy Bydzov kvinner
|
1-3
|
06/05 15:30 |
- |
DDM 21-22 Kvinner v Sokol Brno Komin kvinner
|
3-0
|
06/02 15:30 |
- |
Rudolfov kvinner v Sokol Radomysl kvinner
|
3-0
|
06/01 16:08 |
- |
Zizka C kvinner v SAVO kvinner
|
0-3
|
05/31 16:00 |
- |
Modrany A kvinner v Horni Pocernice B kvinner
|
3-1
|
05/31 16:00 |
- |
Smichov B kvinner v Zizkov D kvinner
|
3-0
|
05/31 16:00 |
- |
MFF B kvinner v Vrsovice B kvinner
|
0-3
|
05/31 15:30 |
- |
TJ Lokomotiva G kvinner v TJ Loko D kvinner
|
3-0
|
05/30 16:00 |
- |
SAVO kvinner v Meteor B kvinner
|
0-0
|
05/30 16:00 |
- |
Meteor D kvinner v Zizka C kvinner
|
1-3
|
05/30 16:00 |
- |
Branik B kvinner v Modrany C kvinner
|
3-2
|
05/29 16:00 |
- |
Vrsovice B kvinner v Uhrineves kvinner
|
3-1
|
05/29 16:00 |
- |
Malesice kvinner v Smichov B kvinner
|
1-3
|
05/29 16:00 |
- |
Horni Pocernice B kvinner v MFF B kvinner
|
2-3
|
05/29 15:30 |
- |
TJ Slavoj Ledenice A kvinner v Sp. Trhove Sviny kvinner
|
1-3
|
05/25 16:00 |
- |
MFF D kvinner v Michle A kvinner
|
3-2
|
05/24 16:00 |
- |
Vrsovice B kvinner v Horni Pochernice B kvinner
|
3-0
|
05/24 15:30 |
- |
TJ Sokol Trebes kvinner v VK Cernilov kvinner
|
3-1
|
05/24 15:30 |
- |
LOKO B kvinner v Jiskra Trebon kvinner
|
0-3
|
05/23 16:00 |
- |
Branik C kvinner v Aritma A kvinner
|
0-3
|
05/23 16:00 |
- |
Medvedice kvinner v Kunratice kvinner
|
3-1
|
05/22 16:00 |
- |
Repy C kvinner v Malesice kvinner
|
3-0
|
05/22 15:30 |
- |
Sp. Trhove Sviny kvinner v TJ Sokol Kremze kvinner
|
3-1
|
05/22 15:30 |
- |
VK Hradec Kralove B kvinner v TJ Sokol Trebes kvinner
|
3-0
|
05/18 16:00 |
- |
Michle A kvinner v Zizka C kvinner
|
3-0
|
05/17 17:15 |
- |
TJ Sokol Svinov B kvinner v Sokol Poruba A kvinner
|
3-1
|