05/04 11:00 |
- |
Lokomotiv Tashkent kvinner
v
AGMK kvinner
|
W |
2-3
|
11/27 09:00 |
- |
AGMK kvinner
v
Sevinch kvinner
|
L |
1-3
|
09/10 11:00 |
- |
Bunyodkor Tashkent kvinner
v
AGMK kvinner
|
W |
1-2
|
09/06 11:00 |
- |
Pakhtakor Tashkent Kvinner
v
AGMK kvinner
|
W |
2-6
|
09/02 12:00 |
- |
AGMK kvinner
v
Metallurg kvinner
|
W |
11-1
|
08/05 13:00 |
- |
Neftchi Fargona kvinner
v
AGMK kvinner
|
W |
1-3
|
06/15 13:00 |
- |
Bunyodkor Tashkent kvinner
v
AGMK kvinner
|
L |
1-0
|
06/09 13:00 |
- |
AGMK kvinner
v
PFK Qizilqum kvinner
|
W |
3-1
|
05/11 11:45 |
- |
Lokomotiv Tashkent kvinner
v
AGMK kvinner
|
W |
1-4
|
11/25 10:00 |
- |
AGMK kvinner
v
Pakhtakor Tashkent Kvinner
|
W |
7-1
|
11/21 10:00 |
- |
Bunyodkor Tashkent kvinner
v
AGMK kvinner
|
L |
1-0
|
11/01 10:00 |
- |
AGMK kvinner
v
Sevinch kvinner
|
L |
1-3
|
10/21 10:00 |
- |
Sogdiana kvinner
v
AGMK kvinner
|
L |
1-0
|
10/15 10:00 |
- |
Neftchi kvinner
v
AGMK kvinner
|
W |
0-6
|
09/28 11:00 |
- |
AGMK kvinner
v
Sevinch kvinner
|
D |
1-1
|
09/23 11:00 |
- |
AGMK kvinner
v
Pakhtakor Tashkent Kvinner
|
W |
5-2
|
09/12 11:00 |
- |
Qizilqum Zarafshon kvinner
v
AGMK kvinner
|
W |
0-1
|
08/21 11:30 |
- |
PFK Qizilqum kvinner
v
AGMK kvinner
|
W |
0-2
|
08/15 11:00 |
- |
AGMK kvinner
v
Navbahor kvinner
|
W |
8-0
|
08/09 13:00 |
- |
Bunyodkor Tashkent kvinner
v
AGMK kvinner
|
L |
1-0
|
06/16 12:30 |
- |
Lokomotiv Tashkent kvinner
v
AGMK kvinner
|
W |
0-6
|
05/15 12:00 |
- |
AGMK kvinner
v
Qizilqum Zarafshon kvinner
|
W |
1-0
|
05/04 11:00 |
- |
Navbahor kvinner
v
AGMK kvinner
|
W |
0-7
|
03/30 10:00 |
- |
AGMK kvinner
v
Lokomotiv Tashkent kvinner
|
W |
2-1
|
11/02 10:00 |
- |
AGMK kvinner
v
Sogdiana kvinner
|
L |
1-3
|
10/24 10:00 |
- |
Bunyodkor Tashkent kvinner
v
AGMK kvinner
|
L |
7-0
|
10/19 10:00 |
- |
AGMK kvinner
v
Metalourg Bekabad kvinner
|
D |
1-1
|
10/12 10:30 |
- |
AGMK kvinner
v
Qizilqum Zarafshon kvinner
|
W |
2-1
|
09/29 11:00 |
- |
Sogdiana kvinner
v
AGMK kvinner
|
L |
5-0
|
09/09 11:45 |
- |
AGMK kvinner
v
Lokomotiv Tashkent kvinner
|
W |
5-0
|