09/01 19:00 |
9 |
[12]
Club Aurora
v
The Strongest
[2]
|
W |
1-2
|
08/26 21:15 |
8 |
[2]
The Strongest
v
Bolivar
[7]
|
L |
0-1
|
08/18 23:30 |
7 |
[2]
Royal Pari FC
v
The Strongest
[1]
|
L |
1-0
|
08/12 21:15 |
6 |
[2]
The Strongest
v
Oriente Petrolero
[4]
|
W |
2-1
|
08/06 21:15 |
5 |
[14]
Real Potosi
v
The Strongest
[1]
|
W |
0-3
|
08/02 00:30 |
4 |
[1]
The Strongest
v
Destroyers
[10]
|
W |
4-1
|
07/29 19:00 |
3 |
[5]
Guabira
v
The Strongest
[3]
|
W |
0-2
|
07/26 22:15 |
2 |
[4]
The Strongest
v
Jorge Wilstermann
[7]
|
W |
4-1
|
07/22 21:15 |
1 |
[3]
The Strongest
v
San Jose
[3]
|
W |
4-2
|
12/17 19:00 |
22 |
[2]
The Strongest
v
Jorge Wilstermann
[3]
|
L |
1-2
|
12/10 19:00 |
21 |
[2]
The Strongest
v
Real Potosi
[8]
|
W |
6-0
|
12/08 00:30 |
20 |
[1]
Bolivar
v
The Strongest
[2]
|
D |
0-0
|
12/02 00:30 |
19 |
[3]
The Strongest
v
Universitario de Sucre
[9]
|
W |
3-2
|
11/26 19:00 |
18 |
[10]
Guabira
v
The Strongest
[2]
|
L |
2-0
|
11/19 19:00 |
17 |
[3]
The Strongest
v
Oriente Petrolero
[6]
|
W |
5-0
|
11/11 19:00 |
16 |
[7]
Petrolero Yacuiba
v
The Strongest
[4]
|
W |
0-1
|
11/04 21:15 |
15 |
[4]
The Strongest
v
Nacional Potosi
[12]
|
W |
2-1
|
10/29 19:00 |
14 |
[10]
Sport Boys Warnes
v
The Strongest
[4]
|
W |
1-5
|
10/22 21:15 |
13 |
[7]
San Jose
v
The Strongest
[3]
|
L |
4-0
|
10/20 00:30 |
12 |
[4]
The Strongest
v
Blooming
[5]
|
W |
1-0
|
10/15 21:15 |
11 |
[1]
Jorge Wilstermann
v
The Strongest
[5]
|
W |
1-2
|
09/28 00:00 |
10 |
[11]
Real Potosi
v
The Strongest
[5]
|
W |
1-2
|
09/24 19:00 |
9 |
[5]
The Strongest
v
Bolivar
[3]
|
L |
1-2
|
09/09 21:15 |
7 |
[3]
The Strongest
v
Guabira
[5]
|
W |
3-0
|
08/25 00:30 |
6 |
[2]
Oriente Petrolero
v
The Strongest
[4]
|
D |
1-1
|
08/19 21:15 |
5 |
[4]
The Strongest
v
Petrolero Yacuiba
[3]
|
D |
1-1
|
08/17 00:30 |
1 |
Blooming
v
The Strongest
|
- |
Postponed
|
08/13 21:15 |
4 |
[10]
Nacional Potosi
v
The Strongest
[6]
|
W |
1-2
|
08/04 00:00 |
3 |
[9]
The Strongest
v
Sport Boys Warnes
[5]
|
W |
5-1
|
07/30 21:15 |
2 |
[6]
The Strongest
v
San Jose
[6]
|
L |
1-2
|