Date | R | Hjemme v Borte | - |
05/23 22:00 |
25 |
Juan Pablo Ficovich v Fermin Peralta Martinez
|
6-4,2-6,4-6
|
05/22 22:00 |
62 |
Nicolas Santos v Igor Marcondes
|
1-6,2-6
|
05/22 22:00 |
62 |
Oscar Jose Gutierrez v Sebastian Baez
|
7-5,6-7,4-6
|
05/22 22:00 |
25 |
Santiago Rodriguez Taverna v Federico Coria
|
3-6,6-1,2-6
|
05/22 22:00 |
62 |
Luciano Doria v Thiago Agustin Tirante
|
6-3,6-0
|
05/22 22:00 |
25 |
Brian Orradre v Gabriel Alejandro Hidalgo
|
3-6,5-7
|
05/22 22:00 |
62 |
Francisco Cerundolo v Ivan Dikenstein
|
3-6,6-2,6-4
|
05/22 22:00 |
62 |
Victor Nunez v Rafael Matos
|
5-7,3-6
|
05/22 22:00 |
62 |
Filipe Brandao v Juan Aranda
|
6-0,6-3
|
05/22 22:00 |
25 |
Alexandre Tsuchiya v Mariano Kestelboim
|
0-6,0-6
|
05/22 22:00 |
62 |
Juan Pablo Ficovich v Felipe D'Annunzio
|
6-1,6-2
|
05/22 22:00 |
25 |
Facundo Mena v Gonzalo Villanueva
|
2-6,6-2,4-6
|
05/21 22:00 |
62 |
Victor Nunez v Dario Acosta
|
0-6,6-1,6-4
|
05/21 22:00 |
62 |
Juan Manuel Cerundolo v Ivan Dikenstein
|
6-7,2-6
|
05/21 22:00 |
62 |
Thiago Agustin Tirante v Esteban Bruna
|
1-6,6-4,6-3
|
05/21 22:00 |
62 |
Jeff Guerrero v Igor Marcondes
|
2-6,1-6
|
05/21 22:00 |
62 |
Juan Bautista Otegui v Rafael Matos
|
3-6,1-6
|
05/21 22:00 |
62 |
Sebastian Baez v Lourenco Gasperini
|
7-6,6-4
|
05/21 22:00 |
62 |
Filipe Brandao v Asdrubal Gobernate
|
6-3,6-2
|
05/21 22:00 |
62 |
Alan Kohen v Francisco Cerundolo
|
6-4,4-6,3-6
|
05/21 22:00 |
62 |
Luciano Doria v Alejo Vilaro
|
6-4,4-6,6-2
|
05/21 22:00 |
62 |
Oscar Jose Gutierrez v Juan P G Mazzuchi
|
6-3,6-1
|
05/21 22:00 |
62 |
Juan Pablo Ficovich v Gonzalo Achondo
|
2-6,6-3,6-0
|
05/21 22:00 |
62 |
Alexandre G R Girotto v Felipe D'Annunzio
|
0-6,1-6
|
05/20 22:00 |
62 |
Nicolas Santos v Bruno Avila
|
6-2,6-2
|
05/20 22:00 |
62 |
Fernando Sierra v Sebastian Baez
|
0-6,4-6
|
05/20 22:00 |
62 |
Alan Kohen v Santiago Besada
|
6-2,6-3
|
05/20 22:00 |
62 |
Luciano Doria v Leonardo Aboian
|
1-6,6-3,6-4
|
05/20 22:00 |
62 |
Tomas Reche v Igor Marcondes
|
2-6,0-6
|
05/20 22:00 |
62 |
Agustin Suarez Gonzalez v Juan Bautista Otegui
|
6-2,5-7,5-7
|
ITF Argentina F8 er en internasjonal tennisturnering for menn og kvinner som er en del av International Tennis Federation (ITF) Men's Circuit og ITF Women's Circuit. Turneringen spilles på grusbaner i Argentina og har blitt arrangert siden 2017.
Herrekonkurransen spilles i singel- og dobbelformat, mens kvinnekonkurransen spilles i singelformat. Turneringen tilbyr poeng til ITF-rankingen for profesjonelle tennisspillere.
Foregående vinnere av turneringen inkluderer:
* **Singel, menn:**
* 2023: Gonzalo Lama
* 2022: Gonzalo Villanueva
* 2021: Thiago Agustin Tirante
* **Dobbel, menn:**
* 2023: Gonzalo Lama og Matias Franco Descotte
* 2022: Camilo Ugo Carabelli og Matias Franco Descotte
* 2021: Nicolas Kicker og Matias Franco Descotte
ITF Argentina F8 tiltrekker seg vanligvis et sterkt felt av tennisspillere fra Argentina og andre land, og den gir en plattform for spillere å forbedre sin ranking og få erfaring på internasjonalt nivå.