Date | R | Hjemme v Borte | - |
05/20 22:00 |
62 |
Ignacio Carou v Francisco Cerundolo
|
3-6,4-6
|
05/20 22:00 |
62 |
Juan Aranda v Federico Moreno
|
6-2,7-5
|
05/20 22:00 |
62 |
Dario Acosta v Lucas Luini
|
6-1,6-3
|
05/20 22:00 |
62 |
Lourenco Gasperini v Nicolas A De Gregorio
|
3-6,6-4,6-3
|
05/20 22:00 |
62 |
Juan Ignacio Cardini v Gerardo Irarrazabal
|
2-6,6-3,3-6
|
05/20 22:00 |
62 |
Jeff Guerrero v Alejo Michaux
|
4-6,6-0,6-3
|
05/20 22:00 |
62 |
Ivan Dikenstein v Nicolas De Marco
|
6-3,6-0
|
05/20 22:00 |
62 |
Juan P G Mazzuchi v Juan Manuel L Parravicini
|
6-1,6-0
|
05/20 22:00 |
62 |
Felipe D'Annunzio v Oscar Gabriel Ortiz
|
6-3,1-6,6-2
|
05/20 22:00 |
62 |
Juan Pablo Ficovich v Eduardo Palma
|
6-1,4-6,6-4
|
05/20 22:00 |
62 |
Oscar Jose Gutierrez v Andreas Ignacio Pasutti
|
6-2,6-3
|
08/16 14:00 |
29 |
Hernan Casanova v Juan Ignacio Galarza
|
6-3,6-1
|
08/15 15:15 |
28 |
Hernan Casanova v Facundo Mena
|
7-6,7-5
|
08/15 12:00 |
28 |
Juan Ignacio Galarza v Patricio Heras
|
6-4,4-6,6-4
|
08/14 14:00 |
27 |
Gabriel Alejandro Hidalgo v Juan Ignacio Galarza
|
2-6,4-6
|
08/14 14:00 |
27 |
Jose Pereira v Hernan Casanova
|
5-7,2-6
|
08/14 14:00 |
27 |
Facundo Mena v Andrea Collarini
|
3-6,6-3,6-4
|
08/14 14:00 |
27 |
Patricio Heras v Daniel Dutra Da Silva
|
6-2,6-2
|
08/12 17:25 |
26 |
Juan Ignacio Galarza v Juan Pablo Paz
|
7-5,6-4
|
08/12 17:15 |
26 |
Hernan Casanova v Franco Emanuel Egea
|
7-6,6-4
|
08/12 15:40 |
26 |
Patricio Heras v Manuel Pena Lopez
|
6-2,6-2
|
08/12 15:05 |
26 |
Jose Pereira v Oscar Jose Gutierrez
|
4-6,6-0,6-3
|
08/12 13:50 |
26 |
Facundo Mena v Alan Kohen
|
6-3,6-3
|
08/12 12:00 |
26 |
Andre Miele v Gabriel Alejandro Hidalgo
|
4-6,1-6
|
08/12 12:00 |
26 |
Franco Agamenone v Andrea Collarini
|
6-7,6-4,5-7
|
08/12 12:00 |
26 |
Daniel Dutra Da Silva v Mariano Kestelboim
|
4-6,6-2,6-3
|
08/11 22:20 |
25 |
Franco Emanuel Egea v Martin Cuevas
|
5-7,7-6,6-1
|
08/11 19:40 |
25 |
Filipe Brandao v Manuel Pena Lopez
|
6-7,5-7
|
08/11 18:20 |
25 |
Jose Pereira v Juan Ignacio Ameal
|
6-7,6-4,6-4
|
08/11 17:20 |
25 |
Sasha Supruniuk v Franco Agamenone
|
2-6,1-6
|
ITF Argentina F8 er en internasjonal tennisturnering for menn og kvinner som er en del av International Tennis Federation (ITF) Men's Circuit og ITF Women's Circuit. Turneringen spilles på grusbaner i Argentina og har blitt arrangert siden 2017.
Herrekonkurransen spilles i singel- og dobbelformat, mens kvinnekonkurransen spilles i singelformat. Turneringen tilbyr poeng til ITF-rankingen for profesjonelle tennisspillere.
Foregående vinnere av turneringen inkluderer:
* **Singel, menn:**
* 2023: Gonzalo Lama
* 2022: Gonzalo Villanueva
* 2021: Thiago Agustin Tirante
* **Dobbel, menn:**
* 2023: Gonzalo Lama og Matias Franco Descotte
* 2022: Camilo Ugo Carabelli og Matias Franco Descotte
* 2021: Nicolas Kicker og Matias Franco Descotte
ITF Argentina F8 tiltrekker seg vanligvis et sterkt felt av tennisspillere fra Argentina og andre land, og den gir en plattform for spillere å forbedre sin ranking og få erfaring på internasjonalt nivå.